Plexiglas spatscherm hangend op maat
Dit hangende spatscherm van plexiglas maakt veilig contact mogelijk tussen klanten en medewerkers. Dankzij de ophanggaten kunt u dit hygiëne scherm eenvoudig aan het plafond ophangen. Ideaal voor o.a. winkels, overheid, ziekenhuizen, instellingen, afhaalrestaurants, recepties en werkplekken tussen collega’s.
- Kleur plexiglas: Helder
- Dikte plexiglas: 3 mm
- Aantal gaten: 4x
- Diameter gaten: 8 mm
- Positie gaten: Op 3 cm vanuit elke hoek
U kunt hiernaast zelf de gewenste afmeting invullen. Zo ziet u meteen de prijs en kunt u het direct op maat bestellen.
Maximale afmeting is 300 x 200 (bxh)
Lees meer over dit productPlus- en minpunten
- Licht van gewicht
- Ook geschikt voor systeemplafonds
- Direct te bestellen
- Materiaal is afhankelijk van de voorraad
Hulp nodig?

Een kunststof plaat of toebehoren kopen maar toch nog wat vragen? Neem gerust contact met ons op!
Onze klantenservice medewerkers nemen alle tijd voor u!
E-mail klantenservice 085 - 9020800 Veelgestelde vragen ContactformulierAndere suggesties…
Zakelijke klant worden
Bewerkingen

Productinformatie
Technische informatie
Manufacturer |
Corona producten |
Plexiglas |
Helder |
Productie technologie |
XT (geëxtrudeerd) |
UV-beschermd |
ja |
Kraswerend |
nee |
Plexiglas spatscherm hangend
Kleur plexiglas: Helder
Dikte plexiglas: 3 mm
Aantal gaten: 4
Diameter gaten: 8 mm
Positie gaten: Op 3 cm vanuit elke hoek
Voordelen van dit spatscherm
Bescherm uw medewerkers! Een plexiglas spatscherm maakt veilig contact mogelijk tussen klanten en medewerkers. Plexiglas.nl heeft al diverse plexiglas spatschermen mogen maken voor o.a. Jumbo, Etos, ziekenhuizen en apotheken. Â
Dit doorzichtige hangende spatscherm van plexiglas is dé oplossing om uw personeel en klanten te beschermen tegen besmetting van het coronavirus en andere virussen. Dankzij de twee ophanggaten met een diameter van 8 mm kunt u dit coronascherm eenvoudig aan het plafond ophangen. Aan de onderzijde van het scherm zitten ook twee gaten zodat u het scherm eventueel ook onderin kunt vastzetten. Ideaal voor onder andere afhaalrestaurants, apotheken, bibliotheken, recepties, fysio balies, wachtkamers en werkplekken tussen collega’s.
Alle hangende coronaschermen worden geleverd zonder bevestigingsmateriaal. Liever een staand spatscherm? Wij hebben ook staande coronaschermen in ons assortiment. Deze staande plexiglas coronaschermen zijn voorzien van een voetstuk.
Kuchscherm van Plexiglas
Plexiglas helder dankt zijn bekendheid aan de product eigenschappen: glashelder en weerbestendig. Bovendien is het plexiglas 25 keer sterker dan glas, licht van gewicht en goedkoper dan glas. Tevens is plexiglas goed te bewerken, ook door de doe-het-zelver.
Spatscherm schoonmaken
U kunt uw plexiglas spatscherm eenvoudig schoonmaken met onze complete schoonmaakset speciaal voor het schoonmaken van plexiglas in ons assortiment.
Eigenschappen plexiglas
Onze plexiglas platen worden geproduceerd en getest volgens DIN EN ISO 7823-2. Het plexiglas bevat geen giftige materialen of zware metalen die mogelijk een risico inhouden voor het milieu of voor de gezondheid. Ze zijn onoplosbaar in water en vallen niet onder gevaarlijke materialen. De plexiglas platen zijn gemakkelijk te recyclen.
Retourbeleid Coronaschermen
Omdat alle coronaschermen op maat worden gemaakt vervalt de afkoelingsperiode van 14 dagen. Dit betekent dat u de coronaschermen niet kunt retourneren. Denk daarom goed na alvorens u bestelt. Bij vragen over de kuch- en spatschermen kunt u uiteraard altijd bij ons terecht. Mail daarvoor naar klantenservice@plexiglas.nl of neem telefonisch contact op via 085 – 9020800.
 ÂSample opvragen
