Kuchscherm in profiel op maat

 135,00 / m2(excl. BTW)

 163,35 / m2(incl. BTW)

Dit corona plexiglas scherm valt in een aluminium profiel en is voorzien van zwarte plexiglas voetstukken. Te gebruiken tussen bureaus of op bureaus tussen de computers, als baliescherm, tussen zitplaatsen zoals bij een kapper, of op een sportschool tussen de sporttoestellen. Door het aluminium is het licht van gewicht en eenvoudig te verplaatsen.

U heeft keuze uit 2 voetstukken van 30×50 cm (bxh) of van 50×50 cm (bxh). Bij die van 30×50 cm ontstaat er een ruimte van 2 cm aan de onderkant van het plexiglas scherm, handig voor bv. kabels! Indien u kiest voor 50×50 cm staat het plexiglas kuchscherm zeer stabiel op de grond. Dit is erg geschikt voor gebruik buiten. Het scherm staat met één voet al stevig. Dit is handig bij beperkte ruimte, zoals bij kappers.

U kunt hiernaast zelf de gewenste afmeting invullen. Zo ziet u meteen de prijs en kunt u het direct op maat bestellen.

De maximale afmeting is 200 x 200 cm (hxb)

cm
cm
€  163,35 (incl. BTW)
€  135,00 (excl. BTW)
×
Offerte aanvragen
Op voorraad

Verwachte levertijd: 11 - 17 aug

Plus- en minpunten

  • Makkelijk te verplaatsen
  • Op maat te verkrijgen
  • Inclusief set van 2 zwarte plexiglas voetstukken
  • Maximale afmeting is 200 x 200 cm

Sample opvragen

Wil je graag goed kunnen beoordelen of dit het materiaal is waar je naar op zoek bent? Dat kan!

kunststof plaat twee tinten

Andere suggesties…

spatscherm staand

Plexiglas baliescherm op maat

 107,69 / m2 incl. BTW

 89,00 / m2 excl. BTW

Bekijk product
plexiglas spatscherm in aluminium frame

Kuchscherm in profiel 100 x 100 cm

 139,15 incl. BTW

 115,00 excl. BTW

Bekijk product
plexiglas spatscherm hangend, jumbo

Plexiglas kuchscherm hangend op maat

 90,75 / m2 incl. BTW

 75,00 / m2 excl. BTW

Bekijk product
plexiglas spatscherm in aluminium frame

Kuchscherm in profiel 100 x 200 cm

 226,75 incl. BTW

 187,40 excl. BTW

Bekijk product

Wil je zakelijke klant worden bij Plexiglas.nl?

Bestel je als ZZP’er of vanuit jouw organisatie? Laat grote partijen frezen op de CNC-machine, maak gebruik van staffelkorting. Laat jouw kunststof platen inmeten & monteren of plan een adviesgesprek.

Hulp nodig?

Hulp nodig?

Wij nemen alle tijd voor jouw vragen en wensen!

We zijn op werkdagen telefonisch bereikbaar van 09.00 tot 17.00u.

Veelgestelde vragen