Polycarbonaat helder 8 mm kraswerend
Voorzien van tweezijdige UV-beschermlaag en beschikt over unieke kraswerende eigenschappen. Dit betreft massieve polycarbonaat platen, helder kunststof. Polycarbonaat is zo’n 250 keer sterker dan gewoon glas van gelijke dikte. Maximale afmeting: 300×200 cm (lxb).
- UV-beschermlaag aan beide zijden van de plaat
- Voorzien van kraswerende coating
- Nagenoeg onbreekbaar (250x sterker dan glas)
- Weerbestendig
- Graffiti- en vandalismebestendig
Plus- en minpunten
- Weerbestendig
- UV-bestendig
- Zelfdovend
- Niet krasvrij
Hulp nodig?

Neem voor vragen of advies over ons assortiment gerust contact met ons op:
E-mail klantenservice 085 - 9020800 Chat met ons ContactformulierProductinformatie
Technische informatie
Manufacturer |
Polycarbonaat platen |
Kleur |
helder |
Dikte |
8 mm |
UV-beschermd |
ja |
Kraswerend |
ja |
Kraswerend polycarbonaat plaat 8 mm
- Type: Lexan Margard MR5E
- Kraswerende coating
- UV-beschermlaag
- Maximale afmeting is 300×200 cm (lxb)
De massieve polycarbonaat platen, die beter bekend zijn onder de naam Lexan Margard MR5E, zijn voorzien van een tweezijdige UV-beschermlaag. Dit maakt de platen geschikt voor zowel binnen- als buitentoepassingen. Daarnaast beschikken deze platen over unieke kraswerende eigenschappen, aan beide zijden van de plaat zit een kraswerende coating. Polycarbonaat is zo’n 250 keer sterker dan glas van een gelijke dikte. Dit maakt onze platen nagenoeg onbreekbaar! Deze heldere polycarbonaat platen zijn zowel graffiti- als vandalismebestendig. Deze massieve platen hebben een hoge slagvastheid en een uitstekende weerbestendigheid. Daarnaast is het polycarbonaat zelfdovend.
De plaat is voorzien van beschermfolie aan beide zijden.
Toepassingen met polycarbonaat kraswerend
Door de weerbestendigheid en de hoge slagvastheid van de platen is dit product erg geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik. De platen worden vaak gebruikt voor beveiligingstoepassingen zoals veiligheidsbeglazing. Daarnaast zijn ze onder andere geschikt voor balkonbeglazing, serres, kassen, ramen, lichtkoepels en dak beglazing. Door de tweezijdige kraswerende coating en de onbreekbaarheid van de platen, zijn de polycarbonaat platen ook geschikt voor bushaltes of dug-outs. Andere mogelijke toepassingen met polycarbonaat platen zijn beglazing in winkelinterieurs, schuifdaken, overdekte oversteekplaatsen voor voetgangers, standbouw en lichtreclame.
Polycarbonaat kraswerend bewerken
U kunt bij ons deze heldere polycarbonaat platen met kraswerende coating op maat bestellen. Hier zijn geen extra kosten aan verbonden. Voor specifieke bewerkingen van de plaat, zoals het boren van gaten, schuin zagen etc. kunt u een offerte aanvragen.
De polycarbonaat platen zijn uitstekend te bewerken met boor-, frees- en zaaggereedschap. Daarvoor kunt u het best een zaagje met een fijne vertanding gebruiken. De platen kunnen met een water- of laserstraal gesneden worden. Het polycarbonaat is warm te buigen en koud te zetten. Bij deze techniek worden de platen koud op een zetbank in de gewenste hoek gebogen. Daarnaast kunt u de platen ook lassen, lijmen, verspanend bewerken en thermisch vormen.
Andere suggesties…
Sample opvragen

Zakelijke klant worden
Bewerkingen